2018-12-10 
Centrum Pomocy Superhost.pl » Baza Wiedzy » W jaki sposób mogę dokonać płatności?
 W jaki sposób mogę dokonać płatności?
Odpowiedź SuperHost.pl Bezpieczne i proste rozliczenie usług w SuperHost. Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób.

Profesjonalny hosting musi iść w parze z profesjonalnymi rozwiązaniami płatniczymi. Dlatego SuperHost udostępnia możliwość realizacji płatności tradycyjnym przelewem bankowym, a także za pomocą związanej z Grupą Allegro platformy payu.pl. W drugim przypadku należy wybrać sposób zapłaty kartą kredytową lub szybkim przelewem, uwzględniającym najpopularniejsze polskie banki. Po prostu bezpieczny e-commerce.


Płatność powinna zostać zrealizowana na indywidualny numer konta, który dostępny jest w Panelu Klienta w zakładkach Finanse oraz Twoje Dane. Jako, że odbiorcą przelewu nie będzie bezpośrednio SuperHost.pl Sp. z o.o., ale firma PayU S.A. pełniąca rolę Agenta Rozliczeniowego, zapewniającego automatyczne księgowanie płatności, poprawne dane do przelewu to:

PayU S.A.
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań

Płatności walutowe

IBAN: PL54114011240000584949001018
SWIFT/BIC: BREXPLPWPOZ

Księgowanie płatności maksymalnie w ciągu 48 godzin roboczych.


Z uwagi na łatwość identyfikacji płatności proponujemy korzystanie z tej formy zapłaty, przede wszystkim dla rozliczeń kartą kredytową. System payu.pl to lider rynku internetowych płatności elektronicznych, zapewniający bezpieczeństwo obu stronom transakcji. Aby opłacić tym sposobem fakturę, należy zalogować się do Panelu Klienta i przejść do sekcji “Finanse” >> “Twoje faktury” oraz kliknąć opcję “Opłać”.
W przypadku chęci opłacenia jedną transakcją większej liczby usług należy zgłosić się do Działu Finansowego, bądź Działu Obsługi Klienta, w celu otrzymania zbiorczej faktury pro forma.


PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie. Płatności dokonane za pośrednictwem systemu PayPal są łatwo identyfikowane i szybko księgowane na koncie Klienta.
Szczegóły Artykułu
ID Artykułu: 226
Stworzony: 2015-06-11 10:35

 Ta odpowiedź była pomocna  Ta odpowiedź nie była pomocna

 Wróć
 INFORMACJA!
W celu stworzenia zgłoszenia, prosimy o przejście pod adres: https://superhost.pl/nowyformularz
 Szukaj
 Opcje Artykułu

CALL CENTER
(58) 739-63-69
(całą dobę, 7 dni w tygodniu)

INFOLINIA HANDLOWA
0-801-080-396
(Pon-Pt 7-18)

FAKS
(58) 739-63-68

Strona Główna | Baza Wiedzy | Pobieranie Plików
Język:

Copyright © 2018 SuperHost ®